Semináře a přednášky

Být s vámi, slyšet, co vás trápí a s čím chcete poradit a diskutovat s vámi je pro nás velmi důležité. Proto za vámi rádi jezdíme po celé České republice na semináře, besedy či přednášky v rámci konferencí. Že jsme právě u vás ještě nebyli? Víte o nějaké pacientské organizaci nebo neziskovce, která se ve vašem okolí zabývá zdravotnictvím nebo sociálními službami? Možná bychom se s ní mohli domluvit a společně pro vás nějakou akci vymyslet. Umíme to i sami. Prostě nám napište nebo zatelefonujte, pokusíme se to napravit.

Rádi si s vámi povídáme na našich seminářích a besedách. Nudit se určitě nebudete!

Jak vypadají naše besedy a semináře

Akce Kanceláře Ombudsmana pro zdraví jsou složeny z informační a interaktivní části, které se zaměřují na nejčastější stížnosti a dotazy pacientů v oblasti zdravotního práva. Nestojíme a nevedeme dlouhé monology přednášek. Vyprávíme vám příběhy lidí, kteří se na nás obrátili, povídáme si s vámi o vašich problémech a odpovídáme na vaše otázky. Naše vystoupení mohou trvat hodinu, ale i třeba čtyři.

Aktivně se účastníme i konferencí nebo workshopů.

Pro média


Jedním z hlavních cílů Kanceláře Ombudsmana pro zdraví je zvýšit povědomí pacientů, jejich blízkých i zdravotnických pracovníků o právech a povinnostech, které v rámci zdravotnického systému a navazujících službách sociálního zabezpečení mají. Média k tomu mohou velmi pomoci, a proto všem redaktorům děkujeme za spolupráci. Podívejte se na naše zprávy.

Reference


V oblasti poradenství a vzdělávání spolupracujeme s řadou pacientských a jiných neziskových organizací. K našim partnerům patří např. i ČLS JEP či Spolek vysokoškolsky vzdělaných sester. Zajišťujeme rovněž akreditovanou odbornou praxi pro studenty Právnické fakulty v Praze a dalším mladým právníkům nabízíme dlouhodobé stáže.

Dárcovské konto


Rádi bychom rozšiřovali naše bezplatné poradenství, jezdili za vámi více do krajů a povídali si na seminářích s vámi o tom, co vás trápí a vydávali užitečné publikace. Pomůže nám každá koruna, děkujeme!

Transparentní účet č.: 8321726001/5500

Kontakt


Kancelář Ombudsmana pro zdraví
Národní 9 (3. patro)
110 00 Praha 1

+420 222 075 103
ochrance@ombudsmanprozdravi.cz